Eyvah Eyvah Galasındayım…

Eyvah Eyvah Galasındayım...

Film Puanım

31 Ocak’ta vizyona girecek olan BKM yapımı Eyvah Eyvah 3 İstanbul  Kanyon Alışveriş Merkezin’de düzenlenen galayla seyircisiyle buluştu. Bana da gelen davetiye ile bende filmi ilk izleyenlerden oldum 🙂

Bir filmin galasına sanırım bu kadar ünlü isim gelmemiştir diye tahmin ediyorum, bir ara bizim ne işimiz var bile dedim. Elini sallasan ünlüye denk geliyo, sağda kameralar solda fotoğraf makineleri kaçmak imkansız, yok istemesen de kazayla ekranın bir köşesinde çıkıyorsun ondan sonra vay efendim kameraya çıkmak için neler yaptı oluyor. Ne işimiz olur bizim kamerayla dimi? Birisi çekecekse zaten o kişi benim 🙂 Neyse çektiğim bir kaç foto ile ajanstan gelen gala ile ilgili haberi de kısaca paylaşayım sizle…

Eyyvah Eyvah serisinin ilk  filminde olduğu gibi Ata Demirer ve Demet Akbağ’ın başrollerini paylaştığı Eyyvah Eyvah 3 yine iddalı bir yapım olarak karşımıza geliyor..

Galada filmin oyuncuları, davetlilerin ilgi odağıydı. Tüm salonları dolduran davetliler, filmin sonunda yüzlerinde gülümseme ile ayrıldı.

Eyvah Eyvah 3  serideki daha önceki filmlerle aldığınız o zevki size yine yaşatıyor, geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmin son serisine usta oyuncu Serra Yılmaz’da katılmış. Ailece izlenecek eğlencelik bir film izlemek istiyorsanız vizyona girecek filmi izlemenizi tavsiye ederim.

Merakla beklenen üçüncü filmin konusu ise şöyle,

Hüseyin Badem, babasını bulduktan sonra hayatının aşkı Müjgan’la da nihayet evlenmiştir. Mutlulukları Müjgan’ın hamilelik haberiyle bir kat daha artmıştır. Ancak çiftin hayatı maddi zorluklarla mücadele etmekle geçmektedir. Hüseyin dha fazla para kazanabilmek için geceleri yörenin en izbe mekanlarında bile klarnetini çalmaya devam etmektedir.

Bu sırada Hüseyin’in yol arkadaşı olan Firuzan, artık ünlü bir şarkıcı olmuş, şöhret basamaklarını çıkmaya başlamıştır. Yakın dost olan ikilinin yolları ayrılıp başka hayatlar yaşıyor olsalar da ortak bir noktada buluşurlar: İkisi de hayatlarında önemli durumları tecrübe edecekleri bir dönemden geçmektedirler. Serinin önceki filmlerinden tanıdığımız renkli karakterleriyle, macera Geyikli’de yine ve yeniden devam ediyor. Filmin yönetmenliğini Hakan Algül üstlenirken, başrollerde yine Ata Demirer, Özge Bozok ve Demet Akbağ yer alıyor. Bu filmin sürpriz konu sanatçıları arasındaysa Cengiz Bozkurt, Serra Yılmaz ve Teoman Kumbaracıbaşı gibi isimler var.