En Gereksiz Cep Telefonu Uygulamaları

Android ve IOS piyasasında uygulama işleri gün geçtikçe büyüyor ve açıkçası saçmalaşıyor. Her ne kadar işe yarayan hatta hayat kurtarabilecek düzeyde bazı uygulamalar olsa da tam tersi amaçsız, hiçbir işe yaramayan, komik desen değil tarzında uygulamalar da mevcut. Güzelim Türk insanının da bu uygulamalara oldukça ilgisi yüksek olacak ki en çok indirilen uygulama listelerinde kendinizi kaybedip bolca şaşırabilirsiniz.

Çıplak Gösteren Kamera (Full+Full Çalışıyor)

çıplak-gösteren-kamera

İşte Türk insanın vazgeçilmez uygulaması! Top listelerinin vazgeçilmezi! Her ne kadar işe yaramadığı söylense de bugün yaptığımız testte en azından bir kıllı bacak tespit edebildik. Şaka şaka kesinlikle işe yaramıyor. Kotanıza yazık. İndirip denemeyen varsa lütfen bize info@listevari.com adresinden e-posta göndersin. Kendisine bişey sorcaz.

Hayalet Radarı

hayalet-radarı

Evinizin altındaki yatırın zaman zaman harekete geçtiğini mi düşünüyorsunuz? Şüpheleriniz mi var? Geceleri uyuyamıyor musunuz? İşte bu Android uygulaması tam size göre! Hemen indirin ve bu işe yaramayan uygulamada çevrenizde bir hayalet olmadığını görün demeyi çok isterdik ama ilginç bir şekilde arada sırada hayalet alarmı verebiliyor. Aman dikkat!

Kadın Kontrol

kadınları-kontrol-etme

Şu satırları yazarken bile hemen hayallere daldım. Düşünsenize kadınları kontrol edebiliyorsunuz! İstediğiniz zaman yaptığı tribi “CANCEL” edebilirdiniz. Ne güzel olurdu ama ne yazık ki uygulama çalışmıyor. Çok denedik üstüne trip yedik. 🙁

Süt Sağma

süt-sağma

Bu yaşına kadar İstanbul gibi bir metropolde hala daha bir inekten süt sağmamış insanlar için tadından yenmeyecek harikulade bir uygulama. Bu uygulama sayesinde gerçek süt elde edemeyebilirsiniz ama parmaklarınızın sürekli olarak ekranla iletişiminden dolayı biraz olsun stresinizi atabileceğinizi düşünüyoruz.

Tıraş Makinesi

traş-makinesi

Erkekler için ekstra masraflardan tasarruf etmeyi planlayan bu uygulamayı henüz çalıştırabilen kimse görülmedi. Tek olayı adeta bir tıraş makinesi gibi titremesi. Kadınlar? Sakın denemeyin o titreşimi. 🙂